nike mercurial superfly 6 orange and black Nike Mercurial Superfly 360 Orange

adidas predator 18+ all black adidas predator 18+ all black

black and gold cr7 black and gold cr7

white and gold mercurials white and gold mercurials

nike hypervenom black and orange nike hypervenom black and orange

nike mercurial superfly 6 orange and black Nike Mercurial Superfly 360 Orange

adidas predator 18+ all black adidas predator 18+ all black

black and gold cr7 black and gold cr7

white and gold mercurials white and gold mercurials

nike hypervenom black and orange nike hypervenom black and orange

Dufour 485 GL – Sail and Travel Sail & Travel - czartery, rejsy jachtem, katamaranem, Sardynia, Korsyka, Chorwacja, Włochy
  +48 502 311 505

Dufour 485 GL

S/Y AQUAHOLIC
Prezentujemy naszą flagową jednostkę na której w sezonie letnim 2018 żeglować będziemy wokół pomiędzy Sardynią i Korsyką w rejonie Cieśniny Bonifacio. Naszą letnią bazą będzie Olbia na Sardynii.

Jacht AQUAHOLIC to jednostka z francuskiej stoczni Dufour, model Dufour 485 Grand Large projektu Umberto Felci i Patrick Roseo jest bardzo eleganckim jachtem, zdolnym do szybkiej żeglugi, komfortowo wyposażonym. Jednostka przyciąga wzrok pięknymi liniami, posiada mały nawis dziobowy podobny do regatowych jednostek, bardzo dużą platformę na rufie i specjalną bakistę na tratwę. Na rufie posiada otwieraną  platformę kąpielową.

Duży kokpit, co nie dziwi przy szerokości jachtu 4,7 m, jest przesunięty do środka jachtu i ułatwia obsługę żagli. Dufour 485 GL został zaprojektowany do żeglugi z nieliczną załogą i może prowadzić go nawet dwóch żeglarzy. Sternik ma dobrą widoczność przy obsłudze podwójnych kół sterowych. Linia Grand Large to najbardziej komfortowe modele tej stoczni.

Pokład:

Pokład i kokpit jachtu pokryty jest drewnem teakowym. Na dziobie jachtu zamontowana jest elektryczna winda kotwiczna oraz wysuwany bukszpryt dla genakera. Szerokie półpokłady zapewniają swobodę  komunikacji między rufą a dziobem. Przed kokpitem znajduje się składana owiewka chroniąca przed bryzgami fal i wiatrem od słońca chroni nas rozkładane bimini. Wokół kokpitu zamontowano 6 kabestanów do obsługi lin. Na rufie znajdują się żurawiki do pontonu wyposażonego w silnik zaburtowy.

Nasza jednostka wyposażona jest w podstawowy komplet żagli: genua 140% i grot, dla osób chcących pożeglować z większą prędkością posiadamy dodatkowo spinaker i genaker. Dla żeglugi przy silniejszych wiatrach posiadamy foka i foka sztormowego.

Wnętrze:
Jacht posiada 3 duże komfortowe kabiny wraz z łazienkami.


Kabina dziobowa

Kabina rufowa prawa burta

Kabina rufowa lewa burta

Mesa

Przestrzeń życiowa jachtu to obszerna, przestronna mesa i bardzo wygodny kambuz wyposażony w 3 palnikową kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem oraz kuchenkę mikrofalową. Do przechowywania świeżych produktów oraz chłodnych napoi służą dwie lodówki oraz zamrażarka.


Kambuz

Mesa

Duże i wygodne stanowisko nawigacyjne wyposażone w nowoczesną elektronikę nawigacyjną firmy Raymarine, radar, fax pogodowy, navtex oraz komputer nawigacyjny.

Dane techniczne:
Długość: 14,73 m
Szerokość: 4,70 m
Zanurzenie: 1,90 m
Balast: 3 800 Kg
Zbiornik paliwa: 250 L
Zbiorniki wody: 590 L
Silnik: 75 hp
Powierzchnia ożaglowania: 113m2
Wyposażenie nawigacyjne:
– Chartploter Ramarine E- 80 w kokpicie drugi ekran przy stole nawigacyjnym.
– Radar.
-AIS
– Radio VHF DSC dwa stanowiska przy stole nawigacyjnym i przy kole sterowym.
– Telefon satelitarny Iridium.
– Echosonda.
– Log.
– Wiatromierz.
– Autopilot.
– Navtex i fax pogodowy FURUNO

Plan zabudowy:

2017 Sail & Travel
created by: montownia.com
Close
Call us +48 502 311 505 lub
subscribe to the newsletter